AKIKO SHIGERU

foto_ceske-budejovice_ - 10 - 2009-1.jpg

AKIKO SHIGERU

O: OCTOPUS HARUKO-TSUYO
M: C´CHIZUMI TOSA CENTRUM
Narozená: 26.3.2009
Barva: červená
Výška: 71 cm, Váha 60 kg
Plnochrupá, skus nůžkový
DKK 0/0, DLK 0/0
Fena středního formátu, červené barvy s typickým výrazem.
Hlava vyjadřuje pohl. rysy, skus nůžkový, plnochrupá. Stop korektně vyjadřen, oči spávně uložené a pigmentované, uši správně nasazené a nešené.
Mohutné a silné kostry, korektně osvalená. Hluboký hrudník, správné úhlení předníchi zadních končetin. Výborný pigment, dobré zdravý a povaha.
Naše Akinka je velice milá a kamarádská. Svojí velikou převelikou rodinu miluje včetně naší kočky Dolly a nejraději by byla s námi každičkou minutu. Od malička byla hravá a to jí zůstalo do dospělosti. Také je naše veliká hlídačka, za plotem dělá ze sebe "paní domu", ale jakmile někdo vstoupí za vrátka, hned každého vítá a olizuje. Ale pozor, pokud nejsme přítomni, víme, že náš dům bezpochyby velice dobře uhlídá a nikoho by nepustila do svého teritoria. Má ráda děti, je k nim velice tolerantní. Nejraději má procházky, kde musí vše prozkoumat a pořádně si zalítat. Psí kamarády má velice ráda, hlavně ty velký, s kterými si může pořádně zařádit, na malý pejsánky je ohleduplná a klidná, aby jim neublížila, jelikož si dobře uvědomuje svojí velikost a sílu, což platí u lidí a hlavně u dětí. Není u ní problém potkat cizího pejska, nikdy nezačne projevovat agresi. Co se nám u ní nelíbí, je její občasné zničení zapomenutých věcí, které najde na zahradě a natolik se jí líbí, že hlava nehlava věc rozkouše. Např. kopačáky, které má velice ráda a ví, že takový kulatý míček jí pěkně zabaví. Naší Akinku všichni v okolí mají rádi, vědí, i přes její velikost a dnešní nahlížení na velké psy, jaká je kamarádská.  
PRŮKAZ PŮVODU PSA - RODOKMEN  622.71kB
zde klikněte pro zobrazení
VYŠETŘENÍ O RTG NA DYSPAZII KLOUBŮ DLK  111.46kB
zde klikněte pro zobrazení
VYŠETŘENÍ O RTG NA DYSPLAZII KLOUBŮ DKK  407.55kB
zde klikněte pro zobrazení
Janura Václav

tel: 777 317 715

email: januravaclav@seznam.cz

DSC00225-1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one